Agence de Gand

Peter Degelaen

Responsable d’Agence
P.Degelaen@baustoff-metall.com


Philippe Dubois

Délégué Technico-Commercial
p.dubois@baustoff-metall.com


Perry Blondeel

Délégué Technico-Commercial
p.blondeel@baustoff-metall.com


Nadine Daneels

Conseillère Technico-Commercial
n.daneels@baustoff-metall.com


Jeremy Bruggeman

Vendeur Interne
J.Bruggeman@baustoff-metall.com


Geert Degelaen

Vendeur Interne
g.degelaen@baustoff-metall.com


Christophe Duquenoy

Chauffeur


Mentions légales I Wettelijke vermeldingen | Conditions générales de vente - Algemene Verkoopsvoorwaarden