Filiaal Ans


Vergroot plan

Opslaghal: 2 800m²
Opslagruimte buiten: 3 000m²


dominique_wem

Dominique Wembalola

Directeur
Tel : +32 (0) 491 15 36 36
d.wembalola@baustoff-metall.com


photo

Maurizio Orlando

Technisch Commercieel Adviseur
Tel : +32 (0) 491 15 36 42
m.orlando@baustoff-metall.com


marc_bertou

Marc Bertou

Technisch Commercieel Adviseur
Tel : +32 (0) 491 15 36 38
m.bertou@baustoff-metall.com


Maxime Baiverlin

Operation Manager
Tel : +32 (0) 491 15 36 39
m.baiverlin@baustoff-metall.com


bart_s_jongers_deuren

Romain Cordewin

Binnendienst verkoop
+32 (0) 476/96 05 10
r.cordewin@baustoff-metall.com


Wathelet Nadia

Nadia Wathelet

Binnendienst verkoop en facturatiedienst
+32 (0) 43/61 64 64
n.wathelet@baustoff-metall.com


bart_s_jongers_deuren

Thomas Bachmes

Commercieel Intern
t.bachmes@baustoff-metall.com


bart_s_jongers_deuren

Elisabeth Wembalola

Administratie
E.wembalola@baustoff-metall.com


aleksander_baladjin_ans

Aleksander Balandjin

Magazijnier


felixAnsOk

Tony Di Fresco

Magazijnier


felixAnsOk

Pascal Roos

Magazijnier


Marcello Gaetano

Gaetano Marcello

Magazijnier


jean_royen

Jean Royen

Chauffeur


alainroyen_ok

Alain Royen

Chauffeur


ludoviczoccolante-ok

Ludovic Zoccolante

Chauffeur


Service administratif Baustoff + Metall Belgium

Virginie Hansez

Financieel Verantwoordelijke
Tel :+32 (0) 4 361 64 71
v.hansez@baustoff-metall.com


Maxime Linotte

Boekhouder
m.linotte@baustoff-metall.com


Séada Zekic

Boekhouder
Tel : +32 (0) 4 361 64 68
s.zekic@baustoff-metall.com

Mentions légales I Wettelijke vermeldingen | Conditions générales de vente - Algemene Verkoopsvoorwaarden